ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ - ΑΔΕΔΥ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΩΝ

Η Συνέλευση των αντιπροσώπων αποτελεί το κορυφαίο συντονιστικό όργανο του Νομαρχιακού Τμήματος και ασκεί τη γενική αρμοδιότητα στα πλαίσια του κανονισμού λειτουργίας.

Ειδικότερα:

α. Εκλέγει την Εκτελεστική Γραμματεία και την Ελεγκτική Επιτροπή του Τμήματος.

β. Διενεργεί έλεγχο των πράξεων διοικητικών και οικονομικών της Ε.Γ.

γ. Συζητά και λαμβάνει αποφάσεις για κάθε ζήτημα που παραπέμπει σ' αυτή η Ε.Ε. της Α.Δ.Ε.Δ.Υ. ή η Ε.Γ. του Τμήματος.

δ. Εκχωρεί αρμοδιότητες στην Ε.Γ. και την εξουσιοδοτεί για συγκεκριμένες δραστηριότητες και πράξεις.

Την Συνέλευση των Αντιπροσώπων του Νομαρχιακού Τμήματος ΑΔΕΔΥ Αρκαδίας την απαρτίζουν οι παρακάτω:

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ Π.Ε. ΑΡΚΑΔΙΑΣ
1 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
2 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
3 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
4 ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ
5 ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
6 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
7 ΛΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
8 ΜΑΚΑΡΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
9 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
10 ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΗΛΙΑΣ
11 ΜΕΤΑΞΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ
12 ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
13 ΜΠΑΡΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
14 ΝΙΚΗΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
15 ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΒΒΙΝΑ
17 ΣΑΛΑΠΑ ΑΘΗΝΑ
18 ΣΑΜΠΡΑΚΟΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ
19 ΣΚΛΑΒΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ
20 ΧΑΣΑΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
21 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
22 ΠΑΠΑΧΡΟΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
23 ΔΑΜΑΛΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
24 ΛΑΓΟΥ ΕΛΕΝΗ
25 ΤΣΙΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΕΛΜΕ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
1 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΟΣ
2 ΚΑΝΤΖΑΒΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3 ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4 ΚΡΑΤΗΜΕΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
5 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6 ΜΠΙΣΤΟΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
7 ΤΣΟΥΤΣΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
8 ΑΝΤΩΝΑΚΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
9 ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΦΩΤΗΣ
10 ΚΑΡΑΦΩΤΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
11 ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
12 ΝΟΥΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
13 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
14 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
15 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
16 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ
17 ΚΟΥΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
1 ΠΑΝΟΥΚΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
3 ΑΣΣΙΟΥΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
4 ΞΕΝΟΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
5 ΚΛΟΥΚΙΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΟΤΑ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
1 ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΣΩΖΩΝ
2 ΜΑΡΙΝΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
3 ΜΠΑΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
5 ΓΚΟΥΤΖΙΟΥΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
6 ΤΣΙΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
7 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΡΑ ΜΑΡΙΝΑ
8 ΜΠΟΡΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ
9 ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
10 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
11 ΣΜΥΡΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
12 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
13 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
14 ΠΙΤΕΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
1 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ
2 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
3 ΑΣΠΡΟΜΟΥΡΓΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
4 ΜΠΟΥΡΝΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
5 ΠΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ
6 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
7 ΠΑΣΠΑΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
8 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΙΑ
ΣΩΜΑΤΕΙΟ Υ.Ε.Φ.Κ.Κ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
1 ΚΟΤΣΙΡΙΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
2 ΣΜΥΡΝΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΙΚΑ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
1 ΤΣΙΠΙΑΝΙΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
2 ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΔΟΥ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
1 ΜΠΕΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
2 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
3 ΓΟΝΤΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ